DOLGU

Dolgu Beylikdüzü

Dolgu Enjeksiyonu istanbul

Çeşitli dolgu maddeleri kullanılmakla birlikte günümüzde en sık Hyaluronik Asit, Kalsiyum hidroksi Apatit ve son zamanlarda da PCL den imal edilmiş dolgular kullanılmaktadır. İnce çizgileri yok etmek, çöküntüler, akne izleri, yüzdeki sarkmalarda ve kollagen üretimini uyarmak gibi çeşitli amaçlar için sık sık güvenle kullanılmaktadır. Doğal ve daha genç-fresh yüz hatlarını geri kazanmış oluruz.

Burun dolgusu işleminde en korkulan komplikasyon göze giden damarlara ürünün kaçması ve sonrasında oluşabilecek körlük olayıdır. Bu nedenle ileri derece deki deformitelerde ameliyat seçeneğini denemeniz, ameliyat olmanıza engel bir hastalığınız olması durumunda burun dolgusu işlemini düşünmeniz yerinde olacaktır. de doktor tarafından gerekli önlemleri almak koşuluyla güvenle kullanılabilir.

Dudak dolgusu, burun dolgusu, çene dolgusu, gözaltı dolgusu, şakak dolgusu, alın dolgusu, yanak dolgusu, Nazolabial dolgu gibi alanlarda da sıklıkla kullanılır.

Dolgular ile cilt ve el gençleştirme işlemi de yapılmaktadır.

Dolgu uygulamaları acılı mıdır?

Genelde kanül ile uygulandığından sadece tek bir iğne deliğinden sokulan kanul ile tüm işlem tamamlanmaktadır ve ağrı son derece az veya hiç olmamaktadır.

Kanül ile uygulama son derece güvenlidir. Doktorunuzun seçeceği kanül ebadı ilgili bölgelerde ki damar ve sinirlerden daha kalın olacağından herhangi bir şekilde dolgu işlemi sırasında damar veya sinir hasarı olmayacaktır.

Dolgu fiyatı nedir?

Dolgu fiyatı beylikdüzünde kullanılacak dolgunun markasına, dolgunun miktarına ve uygulama yapılacak bölgeye göre değişmektedir, dudak dolgusu fiyatı, burun dolgusu fiyatı, çene dolgusu fiyatı, şakak dolgusu fiyatı, Gözaltı dolgusu fiyatı öğrenmek için 0 212 872 50 11 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Dolgu Eritme ?

Dolgu işleminden sonra işlemi beğenmez iseniz hyoluronik asit dolguları ne zaman isterseniz Hyoluronidaz denilen bir enzim ile dakikalar içerisinde eritebilirsiniz.  Kalsiyum hidroksi Apatit dolguları ise sadece ilk 1 hafta içerisinde eritebilirsiniz.

Dolgu Eritme fiyatı ?

Dolgu işlemi her ne kadar 15-20 dakika sürse de Dolgu eritme işlemi 1 aya kadar sürebildiğinden genelde dolgu fiyatından daha pahalı olmaktadır. Yapılacak eriticiden sonra haftalık kontroller ile tam erime olmamış ise tekrar eritici ve tekrar kontroller gerekebiliyor ve bu işlem bazen 4-5 defa tekrarlanabiliyor.

Dudak dolgusu beylikdüzü; yıllar içerisinde dolgunluğunu kaybeden dudaklarımız incelmeye ve dolgunluk ve şeklini kaybetmeye başlar, hyoluronik asit dolgular ile 15-20 dk da tekrar eski şekilli dolgun dudaklarınıza kavuşabilirsiniz. Genelde  ilk yapılan dolgulardan 3-6 ay kadar sonra ikinci bir seans daha dolgu yapılırsa daha şekilli, dolgun ve kalıcı dudaklara sahip olursunuz.

Şakak dolgusu beylikdüzü : genelde pek bilinmeyen ve hastalar tarafından da fark edilmeyen zamanla şakakların boşalması sonrasında yüzümüzde sarkma, göz kenarları ve kaşarasında daha derin kırışıklıklar gelişir. Şakak dolgusu daha ince ve genç bir yüz hattına sahip olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca bu işlem kaşlarımızı da azıcık daha kaldıracaktır.

Burun ve ağız çevresinde oluklar; sanılanın aksine bu bölgedeki olukların sebebi çöküntü değil de yüzümüzdeki sarkmaya bağlı olarak ilgili bölgeye yığılan cildimiz nedeniyledir. 30-35 yaş altında nazolabial oluğa yapılan dolgular yüz güldürücü sonuçlar verebilir lakin daha yaşlı ve yüzünde sarkma olan hastalarımıza elmacık kemiği ile birlikte dolgu uygulaması yapmak daha başarılı olacaktır 

Çene dolgusu beylikdüzü; Burun-Dudaklar ve çeneyi birlikte değerlendiren doktorunuz gerek gördüğünde yapacağı bir çene dolgusu sizleri ummadığınız kadar mutlu edecektir.

Gözaltı torbaları ve çöküklüğü; bu bölgedeki problemde sadece gözaltını doldurmakla halledilemeyebilir. Bu kişilerde de şakaklar ve zigomaları birlikte değerlendirmek gerekecektir. Bazı kişilerde ayrıca morluk ta varsa ona uygun aydınlatıcı dolguları ve/veya mezoterapileri de ilave etmek gerekebilir

Dolgu uygulaması ne kadar sürede yapılır?

Genelde 15-20 dakika sürmektedir. Hemen sonrasında normal hayatınıza dönebilirsiniz. Hafif şişlik ve kızarıklık olması normaldir.

Dolgu kalıcılığı kaç aydır?

Her ürünün üreticisinin beyan ettiği kalıcılık süreleri olsa da gerşek hayatta bu sürelere ulaşılamamaktadır. Uygulama yapıldığında oluşan etkinin genelde % 50 kadarı ilk 6 ayda kaybolduğundan ve gözü ilk yapılış haline alışan ve onu isteyen hastalarımız tarafından genelde yaklaşık 6 ay içinde ilave dolgu koydurmak istemektedir. dolguların ömrü 6 ay ile 24 ay arasında değişmektedir fakat Bu süre seçilen dolgunun içeriğine ve yoğunluğuna, kaçıncı uygulama olduğuna, kişinin yaşam tarzına ve genetik yapısına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Dudak dolgusu fiyatı, burun dolgusu fiyatı, çene dolgusu fiyatı, gözaltı dolgusu fiyatı, şakak dolgusu fiyatı, alın dolgusu fiyatı, yanak dolgusu fiyatı, Nazolabial dolgu fiyatı uygulanacak dolgunun marka ve miktarına göre değişmektedir. Lütfen bilgi almak için 0 212 8725011 numaralı iletişim numaramızı arayınız.

Dolgu sonrası nelere dikkat etmeliyim?

  • 24 saat alkol almayın
  • 24 saat ağır efor gerektiren eylemler ve spor yapmayın.
  • Mümkünse 10 güne kadar uygulama yapılan bölgeyi travmadan koruyun.

Burun Dolgusu